Tofaş Spor Kulübünden ” Otizm Farkındalığı ”

0
494

tofas-spor-kulubu

Sosyal medyada gezinirken karşıma çıkan bu harika haberi sizlerle paylaşmak istedim. Her, Dünya Otizm Farkındalık Ayı olan, Nisan ayında anketler ya da fikir alışverişleri için sosyal medya ve gruplarda beyin fırtınası yapılıyor. ”Otizm Farkındalığı için ne gibi etkinlikler yapabiliriz?” diye. Burda da gördüğümüz gibi herkes elinden geleni yapmaya gayret gösterse ki TOFAŞ Spor Kulubü bunu ilk defa yapmıyor, bu gibi güzelliklerle daha fazla karşılaşırız ve karşılaşmak dileğiyle..

TOFAŞ’tan Otizm Farkındalığı

Türk sporunda ve basketbolunda dostluk ortamının korunması ve pekiştirilmesi adına başlatmış olduğumuz bu kampanya kapsamında misafirimiz olan Gaziantep Basketbol Takımını Bursa’nın eşsiz lezzetleriyle karşılayabilirdik ama onları bu kez iyilikle karşıladık . Her oyuncumuz konuk takımdan bir oyuncu adına, Başantrenörümüz Orhun Ene de, sayın Stefanos Dedas adına Renk Otizm Derneği‘ne bağışta bulunmuştur.

Kendilerine bu sefer sosyal sorumluluk projesiyle hoş geldin hediyesi vermek istedik.

Çünkü

#iyilikbulaşıcıdır

Bu projenin Türkiye çapına yayılmasını ve iyilik zincirine sonraki halkayı da Gaziantep Basketbol Takımının ekleyeceği inancındayız. Misafir takım için bir bağış da sen yap basketbol ailesi ..

tofas-otizm-farkindaligi

Ben neler yapabilirim diye düşünüyorsanız, konuyu paylaşarak destek olmak isteyenlere fikirler sunabilirsiniz. #İyilikbulaşıcıdır ve paylaşarak herkese bulaştıralım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here